4525 NK Retranchement

Grote Christoffelstraat 20

Omschrijving

Ligging: Vrijstaande bungalow met prachtige tuin gelegen in Zomerdorp ’t Zwin nabij natuurreservaat het Zwin. Op loopafstand van strand en zee. De bungalow is goed onderhouden en uitgebouwd met een serre. Zomerdorp ’t Zwin is een gemoedelijke wijk met vakantiehuizen gelegen op een unieke locatie in het Zeeuwse land grenzend...

Eigenschappen

  • Status Beschikbaar
  • Prijs € 695.000 k.k.
  • Woonoppervlakte 82m²
  • Objecttype huis
  • Bouwjaar 1977

Kaart

In de omgeving

Overdracht

  • Status Beschikbaar
  • Vraagprijs € 695.000 k.k.
  • Aanvaarding in In overleg

Bouw

  • Objecttype huis
  • Bouwjaar 1977
  • Isolatie Geisoleerd glas

Indeling

  • Kamers 3
  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 1
  • Verdiepingen 1

Oppervlaktes

  • Perceeloppervlakte 562 m2
  • Woonoppervlakte 82 m2
  • Inhoud 214 m3
  • Externe bergruimte 14 m2

Energie

  • Verwarmingstypes Centrale verwarming, Openhaard
  • CV eigendom Eigendom

Tuin

  • Tuintype Tuin rondom
  • Tuinoppervlakte 562 m²
  • Tuinligging Zuid

Parkeren

  • Garagetype Parkeerplaats

Voorzieningen

  • Tuin Ja

Kadastrale gegevens

  • Kadastraal ID 28601099
  • Gemeente Sluis
  • Sectie K
  • Kavelnummer 840

Omschrijving

Ligging:
Vrijstaande bungalow met prachtige tuin gelegen in Zomerdorp ’t Zwin nabij natuurreservaat het Zwin. Op loopafstand van strand en zee. De bungalow is goed onderhouden en uitgebouwd met een serre.

Zomerdorp ’t Zwin is een gemoedelijke wijk met vakantiehuizen gelegen op een unieke locatie in het Zeeuwse land grenzend aan Natuurgebied ’t Zwin.
De vakantiewoningen zijn gelegen in een groene omgeving. De ene helft van de wijk bestaat uit geschakelde vakantiehuizen (Spaanse Galeien en Joost de Moorstraat) en de andere helft uit vrijstaande bungalows op grote percelen (Grote Christoffelstraat, Jan Buucstraat, Kaapvaartstraat en Wouter Jansenstraat).
Vanuit de wijk staat u zo op het mooie brede Zandstrand. Hier vindt u ook strandpaviljoen ‘’De Zeemeeuw’’ waar u ’s avonds kunt genieten van mooie zonsondergangen onder het genot van een hapje en een drankje.

Natuurgebied ’t Zwin:
Is een beschermd natuurgebied op de grens tussen België en Nederland. Het is ingesloten tussen de duinen en een hoge dijk en staat via een geul in verbinding met de Noordzee. Het Zwin is het laatste overblijfsel van de historische toegangsgeul naar het Middeleeuwse Brugge. Het natuurreservaat strekt zich uit over een kustlengte van circa 2,3 km. Tweemaal per dag stroomt bij hoog tij een grote hoeveelheid zeewater het gebied binnen. Het heeft hierdoor een bijzonder plantenrijkdom en het is een paradijs voor vogels.

Indeling:
Via de entree komt u binnen in de hal met ruimte voor de garderobe. Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct het vele licht op wat binnen schijnt door de grote glazen pui en serre. De zon heeft dan ook alle ruimte om heerlijk naar binnen te schijnen.
De serre heeft een dubbele schuifdeur naar het terras aan de achterkant. Ook is er in de woonkamer een openhaard voor de gezellige winterse avonden.
De open keuken in hoekopstelling en met barretje is voorzien van: 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, spoelbak, oven, vaatwasmachine, losse koelkast en magnetron. In de keuken is er een tuindeur naar de tuin aan de zijkant van de woning. Hier bevindt zich een tweede terras welke overdekt en windbeschut is waardoor het al vroeg in het jaar mogelijk is om hier heerlijk buiten te zitten.

Er zijn 3 slaapkamers waarvan twee er via de hal te bereiken zijn en één via de woonkamer. De badkamer is voorzien van ligbad met douchefunctie, wastafel en toilet. Apart tweede toilet met fonteintje. In de berging die vanaf buiten te bereiken is bevinden zich de cv-ketel, wasmachine en droger.

Tuin:
Aan de voorkant van de bungalow is er parkeerplaats voor 2 auto’s op eigen terrein.
De tuin is voornamelijk gelegen op het zuiden en westen en er zijn maar liefst 3 terrassen waar het heerlijk genieten is. In de tuin is er volop privacy en voornamelijk zicht op groen. Kortom een heerlijke tuin waar u niks anders hoort dan de vogels en helemaal tot rust kunt komen.

Tuinhuis:
Er is een groot tuinhuis van 4,50 x 3 meter. Ideaal voor het opbergen van strandspullen, tuinmeubelen of (elektrische) fietsen.

Extra’s:
- volledig begane grond
- dubbele schuifdeur naar de tuin
- volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing
- uitgebouwde woonkamer met serre
- elektrische zonnen screen boven de serre
- Vaillant HR combi-ketel
- tuinhuis (13,5 m2)
- overdekt terras (2,50 x 3,30 meter)
- buitenverlichting
- parkeerplaats voor 2 auto’s op eigen terrein
- uitstekende verhuurmogelijkheden

Foto's

Documenten

Selecteer de documenten om ze te downloaden

€ 695.000 k.k.

+31 (0)117-391433