Beschreibung

Ligging: Deze vrijstaande woning met een zonnige tuin en terras ligt op een rustige locatie aan de rand van de wijk Le Bonheur, bijna direct aan de voet van de duinen. U kunt uw auto gemakkelijk parkeren op eigen terrein, waar plaats is voor twee voertuigen. Le Bonheur is een...

Merkmale

  • Status Verfügbar
  • Preis € 520.000 k.k.
  • Wohnfläche 100m²
  • Objekttyp huis
  • Baujahr 1996

Karte

In der Umgebung

Übertragung

  • Status Verfügbar
  • Kaufpreis € 520.000 k.k.
  • Übergabe in In overleg

Bau

  • Objekttyp huis
  • Baujahr 1996
  • Dachtyp Zadeldak
  • Isolierung Dakisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Spouwmuur, Geisoleerd glas

Grundriss

  • Zimmer 4
  • Schlafzimmer 3
  • Badezimmer 1
  • Etagen 2

Bereiche

  • Grundstücksfläche 324 m2
  • Wohnfläche 100 m2
  • Kapazität 302 m3
  • Externer Lagerbereich 6 m2

Energie

  • Heizungsarten Centrale verwarming
  • Kesselbaujahr 2021
  • Kombikessel Ja
  • Kesselbesitz Eigendom

Garten

  • Gartentyp Tuin rondom
  • Gartenfläche 324 m²
  • Gartenausrichtung Zuid

Ausstattung

  • Garten Ja

Katasterinformationen

  • Gemeinde Oostburg
  • Abschnitt EC

Beschreibung

Ligging:
Deze vrijstaande woning met een zonnige tuin en terras ligt op een rustige locatie aan de rand van de wijk Le Bonheur, bijna direct aan de voet van de duinen. U kunt uw auto gemakkelijk parkeren op eigen terrein, waar plaats is voor twee voertuigen.

Le Bonheur is een kleinschalige, autoluwe wijk in Cadzand-Bad, die zich kenmerkt door smalle straatjes en een rustige sfeer. De wijk bestaat uit vrijstaande recreatiewoningen in twee verschillende types. Het ligt direct achter de duinen, en wanneer u deze oversteekt, komt u uit op het brede zandstrand. Hier vindt u ook het gezellige strandpaviljoen "Ruig", waar u in de avond kunt genieten van de mooiste zonsondergangen, onder het genot van een hapje en een drankje.

Indeling:
Bij binnenkomst betreedt u de hal, die toegang biedt tot de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. Vanuit de hal heeft u ook toegang tot een gastentoilet met fonteintje en een ruime berging. Deze berging is voorzien van een wasmachine-aansluiting en biedt voldoende ruimte voor het opbergen van huishoudelijke spullen of strandaccessoires. De berging heeft ook een deur naar de buitenzijde van de woning.
De lichte woonkamer bevindt zich aan de tuinzijde en heeft dankzij de grote ramen veel natuurlijk licht. De woonkamer is L-vormig, waardoor er naast de zithoek ook ruimte is voor een eethoek. Vanuit de zithoek heeft u uitzicht op de tuin en kunt u via de grote schuifpui direct naar het terras en de tuin. De keuken, gelegen naast de eethoek, is uitgerust met een 4-pits elektrische kookplaat, afzuigkap, spoelbak, koelkast met vriesvak, magnetron en vaatwasmachine.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping komt u via de overloop bij drie slaapkamers. De ruime badkamer is ook op deze verdieping en is voorzien van een ligbad, douche, wastafel en toilet. Daarnaast bevindt zich in de berging de cv-ketel.

Tuin:
De woning heeft een tuin die rondom de woning ligt, waarvan het grootste deel op het zuiden is gericht. Het terras is eveneens op het zuiden, zodat u hier het hele jaar door kunt genieten van de zon. Er is een tuinhuis waar u strandspullen of (elektrische) fietsen kunt opbergen en een overdekte fietsenstalling voor extra gemak. Voor de woning bevinden zich twee parkeerplaatsen op eigen terrein.

Extra’s:
- op steenworp afstand van strand en zee
- kunststof kozijnen met dubbel glas
- cv-combi ketel (2021)
- dakkapel vernieuwd (2018)
- begane grond vloer vernieuwd (2025)
- extra deur vande hal naar de keuken
- buitenverlichting
- tuinhuis voor extra opslagruimte
- overdekte fietsenstalling
- twee parkeerplaatsen op eigen terrein
- goede verhuurmogelijkheden

Fotos

€ 520.000 k.k.

+31 (0)117-391433